13 Mayıs Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
BMÜ%78Beraberlik%14S04%8
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%85
Güven79/100Düşük riskModel uyumu 93%
Neden?
- Bayern München için beklenen gol: 3,28.
- İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
- Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,28
Beklenen gol (dep.)
1,00
Toplam beklenen gol
4,28
En olası skor
3-0
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, Schalke 04 1575.
- Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 4,21 gol attı.
- Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1964 — 1575).
- Simülasyonların %9'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven79/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Schalke 04 1575, Bayern München 1964.
- Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,28, Schalke 04 1,00).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,28, Schalke 04 1,00).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
- Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Schalke 04 son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).