KuponperestV2
9 Şubat Cumartesi · 18:30
Bayern München
3-1Maç sonucu · İY 2-1
Schalke 04

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

5,41

En olası skor

4-1

%7

Ev sahibi kazanır
%86
Beraberlik
%8
Deplasman kazanır
%6
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%97
2.5 üst
%90
3.5 üst
%78

Skor olasılık matrisi

012345
00.50.50.30.10.00.0
11.92.21.30.50.10.0
24.24.72.71.00.30.1
35.96.73.81.40.40.1
46.37.14.01.50.40.1
55.36.03.41.30.40.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%78
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%81
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, Schalke 04 1615.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 4,29 gol attı.
  • Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%12
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1956 — 1615).
  • Simülasyonların %8'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Bayern München 1956.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%92
Güven77/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, Schalke 04 1615.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 4,29 gol attı.
  • Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%19
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Bayern München 1956.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%88
Güven78/100Düşük risk
  • Simülasyonların %92'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,39 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,25, Schalke 04 1,13).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %90'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%92
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,39 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,25, Schalke 04 1,13).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %90'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%86
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,39 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,25, Schalke 04 1,13).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %90'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%71
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,39 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,25, Schalke 04 1,13).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %90'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%62
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,39 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,25, Schalke 04 1,13).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %90'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%8
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,39 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,25, Schalke 04 1,13).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%14
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,39 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,25, Schalke 04 1,13).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%29
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,39 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,25, Schalke 04 1,13).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 5,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Bayern München kalesini maçların %27'inde, Schalke 04 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%97
Güven77/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 4,25.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%91
Güven74/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 4,25.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%79
Güven76/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 4,25.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven51/100Orta risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven79/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%71
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%93
Güven67/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%73
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%94
Güven67/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 3,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 3,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayern München — Schalke 04 · Kuponperest