KuponperestV2
9 Şubat Cumartesi · 18:30
Bayern München
3-1Maç sonucu · İY 2-1
Schalke 04

Kuponperest analizi

BMÜ%81Beraberlik%12S04%8

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%79
Güven76/100Düşük riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Bayern München için beklenen gol: 4,25.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

4,25

Beklenen gol (dep.)

1,13

Toplam beklenen gol

5,39

En olası skor

4-1

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%81
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, Schalke 04 1615.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 4,29 gol attı.
  • Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%12
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1956 — 1615).
  • Simülasyonların %8'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Bayern München 1956.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%86
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,39 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,25, Schalke 04 1,13).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %90'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%14
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,39 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,25, Schalke 04 1,13).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 5,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Bayern München — Schalke 04 · Kuponperest