Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 5 msBeklenen toplam gol
3,65
En olası skor
2-1
%9
- Ev sahibi kazanır
- %49
- Beraberlik
- %22
- Deplasman kazanır
- %29
- Karşılıklı gol
- %70
- 1.5 üst
- %87
- 2.5 üst
- %71
- 3.5 üst
- %50
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 2.8 | 4.5 | 3.6 | 1.9 | 0.8 | 0.2 |
| 1 | 5.5 | 8.8 | 7.1 | 3.8 | 1.5 | 0.5 |
| 2 | 5.4 | 8.7 | 7.0 | 3.7 | 1.5 | 0.5 |
| 3 | 3.6 | 5.8 | 4.6 | 2.5 | 1.0 | 0.3 |
| 4 | 1.8 | 2.8 | 2.3 | 1.2 | 0.5 | 0.2 |
| 5 | 0.7 | 1.1 | 0.9 | 0.5 | 0.2 | 0.1 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst
Uyum 54%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Bayern München 1643, Internazionale Milano 1599.
- Bayern München iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 3,94 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1643 — 1599).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1599, Bayern München 1643.
- Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Bayern München 1643, Internazionale Milano 1599.
- Bayern München iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 3,94 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1599, Bayern München 1643.
- Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 1,98, Internazionale Milano 1,61).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,55 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,30 gol attı, 1,18 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %74.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 1,98, Internazionale Milano 1,61).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,55 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,30 gol attı, 1,18 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %74.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 1,98, Internazionale Milano 1,61).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,55 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,30 gol attı, 1,18 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %74.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 1,98, Internazionale Milano 1,61).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,55 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,30 gol attı, 1,18 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %74.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 1,98, Internazionale Milano 1,61).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,55 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,30 gol attı, 1,18 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %74.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 1,98, Internazionale Milano 1,61).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,55 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,30 gol attı, 1,18 gol yedi.
- Bayern München son maçlarının %7'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 1,98, Internazionale Milano 1,61).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,55 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,30 gol attı, 1,18 gol yedi.
- Bayern München son maçlarının %7'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 1,98, Internazionale Milano 1,61).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,55 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,30 gol attı, 1,18 gol yedi.
- Bayern München son maçlarının %7'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Internazionale Milano son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %67).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Bayern München kalesini maçların %27'inde, Internazionale Milano %43'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Bayern München için beklenen gol: 1,98.
- İç sahada maç başına 3,94 gol üretiyor.
- Internazionale Milano deplasmanda maç başına 0,87 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Bayern München için beklenen gol: 1,98.
- İç sahada maç başına 3,94 gol üretiyor.
- Internazionale Milano deplasmanda maç başına 0,87 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Bayern München için beklenen gol: 1,98.
- İç sahada maç başına 3,94 gol üretiyor.
- Internazionale Milano deplasmanda maç başına 0,87 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Internazionale Milano için beklenen gol: 1,61.
- Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Bayern München iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Internazionale Milano için beklenen gol: 1,61.
- Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Bayern München iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Internazionale Milano için beklenen gol: 1,61.
- Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Bayern München iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,01 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,01 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.