KuponperestV2
1 Eylül Pazar · 18:30
Bayern München
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Freiburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 20 ms

Beklenen toplam gol

4,80

En olası skor

4-1

%10

Ev sahibi kazanır
%84
Beraberlik
%9
Deplasman kazanır
%7
Karşılıklı gol
%69
1.5 üst
%96
2.5 üst
%86
3.5 üst
%72

Skor olasılık matrisi

012345
00.90.90.60.20.10.0
13.03.62.00.80.20.0
25.66.43.61.40.40.1
36.87.74.41.70.50.1
46.17.04.01.50.40.1
54.55.12.91.10.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%71
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%75
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, Freiburg 1677.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 4,21 gol attı.
  • Simülasyonların %84'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1964 — 1677).
  • Simülasyonların %9'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1677, Bayern München 1964.
  • Freiburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, Freiburg 1677.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 4,21 gol attı.
  • Simülasyonların %84'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1677, Bayern München 1964.
  • Freiburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%89
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %91'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,63, Freiburg 1,14).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%94
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,63, Freiburg 1,14).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%85
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,63, Freiburg 1,14).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,63, Freiburg 1,14).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%53
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,63, Freiburg 1,14).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,63, Freiburg 1,14).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,63, Freiburg 1,14).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,63, Freiburg 1,14).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven66/100Orta risk
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Freiburg son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven66/100Yüksek risk
  • Bayern München kalesini maçların %27'inde, Freiburg %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %31'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%97
Güven75/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 3,63.
  • İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
  • Freiburg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%88
Güven75/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 3,63.
  • İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
  • Freiburg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%71
Güven70/100Orta risk
  • Bayern München için beklenen gol: 3,63.
  • İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
  • Freiburg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven60/100Orta risk
  • Freiburg için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • Freiburg için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven77/100Yüksek risk
  • Freiburg için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%68
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%90
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%65
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%92
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayern München — Freiburg · Kuponperest