KuponperestV2
18 Mayıs Cumartesi · 15:30
Bayern München
5-1Maç sonucu · İY 1-0
Eintracht Frankfurt

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 41 ms

Beklenen toplam gol

7,05

En olası skor

5-1

%5

Ev sahibi kazanır
%93
Beraberlik
%4
Deplasman kazanır
%3
Karşılıklı gol
%73
1.5 üst
%99
2.5 üst
%98
3.5 üst
%92

Skor olasılık matrisi

012345
00.10.10.10.00.00.0
10.50.80.60.30.10.0
21.52.21.60.70.30.1
32.74.02.91.40.50.1
43.85.53.91.90.70.2
54.26.04.32.10.70.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 94%
Dixon-Coles%91
Monte Carlo%93
Ensemble sonucu%92

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%84
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, Eintracht Frankfurt 1614.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 4,29 gol attı.
  • Simülasyonların %93'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%9
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1956 — 1614).
  • Simülasyonların %4'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%7
Güven72/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, Bayern München 1956.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %3'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%93
Güven78/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, Eintracht Frankfurt 1614.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 4,29 gol attı.
  • Simülasyonların %93'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, Bayern München 1956.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %3'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%91
Güven77/100Düşük risk
  • Simülasyonların %96'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,94 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,50, Eintracht Frankfurt 1,44).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %98'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%98
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,94 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,50, Eintracht Frankfurt 1,44).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %98'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,94 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,50, Eintracht Frankfurt 1,44).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %98'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%87
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,94 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,50, Eintracht Frankfurt 1,44).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %98'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%82
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,94 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,50, Eintracht Frankfurt 1,44).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %98'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%2
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,94 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,50, Eintracht Frankfurt 1,44).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%6
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,94 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,50, Eintracht Frankfurt 1,44).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%13
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 6,94 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 5,50, Eintracht Frankfurt 1,44).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%75
Güven76/100Düşük risk
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 6,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%25
Güven76/100Orta risk
  • Bayern München kalesini maçların %27'inde, Eintracht Frankfurt %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %27'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%98
Güven78/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 5,50.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%95
Güven72/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 5,50.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%92
Güven80/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 5,50.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven67/100Orta risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven63/100Orta risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven81/100Orta risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%80
Güven67/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 3,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%12
Güven69/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 3,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%7
Güven69/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 3,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%97
Güven69/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 3,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%83
Güven68/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 3,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 3,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%98
Güven69/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 3,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven69/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 3,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 6,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayern München — Eintracht Frankfurt · Kuponperest