KuponperestV2
22 Kasım Cuma · 20:30
Bayern München
3-0Maç sonucu · İY 0-0
Augsburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 16 ms

Beklenen toplam gol

5,64

En olası skor

3-1

%9

Ev sahibi kazanır
%83
Beraberlik
%8
Deplasman kazanır
%9
Karşılıklı gol
%78
1.5 üst
%98
2.5 üst
%93
3.5 üst
%82

Skor olasılık matrisi

012345
00.30.50.40.20.10.0
11.32.11.60.80.30.1
22.84.33.31.70.70.2
33.96.14.72.40.90.3
44.16.45.02.61.00.3
53.55.44.22.20.80.3

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 99%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%77
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, Augsburg 1608.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 4,21 gol attı.
  • Simülasyonların %83'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1964 — 1608).
  • Simülasyonların %8'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1608, Bayern München 1964.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven80/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, Augsburg 1608.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 4,21 gol attı.
  • Simülasyonların %83'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%23
Güven76/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1608, Bayern München 1964.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%89
Güven79/100Düşük risk
  • Simülasyonların %92'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,78 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,23, Augsburg 1,55).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %93'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%97
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,78 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,23, Augsburg 1,55).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %93'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%90
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,78 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,23, Augsburg 1,55).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %93'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%78
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,78 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,23, Augsburg 1,55).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %93'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%67
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,78 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,23, Augsburg 1,55).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %93'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%3
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,78 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,23, Augsburg 1,55).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,78 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,23, Augsburg 1,55).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,78 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,23, Augsburg 1,55).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%77
Güven74/100Düşük risk
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Augsburg son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 5,78 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %78'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%23
Güven74/100Yüksek risk
  • Bayern München kalesini maçların %27'inde, Augsburg %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %22'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%98
Güven78/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 4,23.
  • İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%91
Güven76/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 4,23.
  • İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%79
Güven77/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 4,23.
  • İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven73/100Düşük risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven77/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,55.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%65
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%93
Güven68/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%73
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%96
Güven68/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 3,24 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven66/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 3,24 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayern München — Augsburg · Kuponperest