KuponperestV2
24 Ağustos Cuma · 20:30
Bayern München
3-1Maç sonucu · İY 1-0
1899 Hoffenheim

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

4,11

En olası skor

2-1

%8

Ev sahibi kazanır
%55
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%77
1.5 üst
%93
2.5 üst
%78
3.5 üst
%60

Skor olasılık matrisi

012345
01.82.82.41.30.50.2
14.27.05.73.11.30.4
25.18.36.83.71.50.5
34.16.75.43.01.20.4
42.44.03.31.80.70.2
51.21.91.60.90.40.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 61%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%85
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, 1899 Hoffenheim 1620.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 4,29 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1956 — 1620).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, Bayern München 1956.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, 1899 Hoffenheim 1620.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 4,29 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, Bayern München 1956.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 2,40, 1899 Hoffenheim 1,64).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%92
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 2,40, 1899 Hoffenheim 1,64).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%77
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 2,40, 1899 Hoffenheim 1,64).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%59
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 2,40, 1899 Hoffenheim 1,64).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%39
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 2,40, 1899 Hoffenheim 1,64).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%8
Güven79/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 2,40, 1899 Hoffenheim 1,64).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%23
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 2,40, 1899 Hoffenheim 1,64).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%41
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 2,40, 1899 Hoffenheim 1,64).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven65/100Orta risk
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • Bayern München kalesini maçların %27'inde, 1899 Hoffenheim %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %23'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven77/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 2,40.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%74
Güven64/100Orta risk
  • Bayern München için beklenen gol: 2,40.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%44
Güven66/100Orta risk
  • Bayern München için beklenen gol: 2,40.
  • İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven76/100Düşük risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven62/100Orta risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven74/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%85
Güven67/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%55
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven67/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayern München — 1899 Hoffenheim · Kuponperest