24 Ağustos Cuma · 20:30
Kuponperest analizi
BMÜ%58Beraberlik%181HO%24
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%74
Güven64/100Orta riskModel uyumu 61%
Neden?
- Bayern München için beklenen gol: 2,40.
- İç sahada maç başına 4,29 gol üretiyor.
- 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,40
Beklenen gol (dep.)
1,64
Toplam beklenen gol
4,04
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, 1899 Hoffenheim 1620.
- Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 4,29 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1956 — 1620).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, Bayern München 1956.
- 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven75/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 2,40, 1899 Hoffenheim 1,64).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven75/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 2,40, 1899 Hoffenheim 1,64).
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- 1899 Hoffenheim son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).