KuponperestV2
31 Ağustos Cumartesi · 15:30
Bayern München
6-1Maç sonucu · İY 2-1
1. FSV Mainz 05

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

5,03

En olası skor

2-1

%7

Ev sahibi kazanır
%72
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%14
Karşılıklı gol
%76
1.5 üst
%96
2.5 üst
%88
3.5 üst
%73

Skor olasılık matrisi

012345
00.71.00.80.40.20.1
12.23.62.81.50.60.2
23.96.24.92.61.00.3
34.57.15.63.01.20.4
43.86.14.82.51.00.3
52.64.23.31.80.70.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%66
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%70
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1963, 1. FSV Mainz 05 1642.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 4,20 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1963 — 1642).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1642, Bayern München 1963.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1963, 1. FSV Mainz 05 1642.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 4,20 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%30
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1642, Bayern München 1963.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%86
Güven76/100Düşük risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,44, 1. FSV Mainz 05 1,59).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,45 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,44, 1. FSV Mainz 05 1,59).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,45 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%85
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,44, 1. FSV Mainz 05 1,59).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,45 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%70
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,44, 1. FSV Mainz 05 1,59).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,45 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%56
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,44, 1. FSV Mainz 05 1,59).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,45 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%6
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,44, 1. FSV Mainz 05 1,59).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,45 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%15
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,44, 1. FSV Mainz 05 1,59).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,45 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 3,44, 1. FSV Mainz 05 1,59).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,45 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven65/100Orta risk
  • Bayern München son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 5,02 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %76'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Bayern München kalesini maçların %30'inde, 1. FSV Mainz 05 %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %24'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%96
Güven75/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 3,44.
  • İç sahada maç başına 4,20 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%86
Güven75/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 3,44.
  • İç sahada maç başına 4,20 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%66
Güven68/100Orta risk
  • Bayern München için beklenen gol: 3,44.
  • İç sahada maç başına 4,20 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven73/100Düşük risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven74/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%89
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%64
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%94
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,81 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,81 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,02.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayern München — 1. FSV Mainz 05 · Kuponperest