KuponperestV2
11 Kasım Cumartesi · 15:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

5,41

En olası skor

4-1

%8

Ev sahibi kazanır
%85
Beraberlik
%9
Deplasman kazanır
%6
Karşılıklı gol
%73
1.5 üst
%98
2.5 üst
%91
3.5 üst
%79

Skor olasılık matrisi

012345
00.50.50.30.10.00.0
11.82.31.50.60.20.0
23.94.83.01.30.40.1
35.46.74.21.80.60.1
45.67.04.41.80.60.1
54.65.83.71.50.50.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 99%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%78
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%81
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 4,21 gol attı.
  • Simülasyonların %85'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%11
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1964 — 1487).
  • Simülasyonların %9'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven72/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, Bayern München 1964.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%92
Güven79/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • Bayern München iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 4,21 gol attı.
  • Simülasyonların %85'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%19
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, Bayern München 1964.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%89
Güven78/100Düşük risk
  • Simülasyonların %91'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,17, 1. FC Heidenheim 1846 1,25).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %91'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%96
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,17, 1. FC Heidenheim 1846 1,25).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %91'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%88
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,17, 1. FC Heidenheim 1846 1,25).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %91'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%75
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,17, 1. FC Heidenheim 1846 1,25).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %91'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%64
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,17, 1. FC Heidenheim 1846 1,25).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %91'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%4
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,17, 1. FC Heidenheim 1846 1,25).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,17, 1. FC Heidenheim 1846 1,25).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,42 beklenen gol hesaplıyor (Bayern München 4,17, 1. FC Heidenheim 1846 1,25).
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Bayern München son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven71/100Orta risk
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 5,42 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%29
Güven71/100Yüksek risk
  • Bayern München kalesini maçların %27'inde, 1. FC Heidenheim 1846 %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %27'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%98
Güven77/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 4,17.
  • İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%91
Güven76/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 4,17.
  • İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%78
Güven77/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 4,17.
  • İç sahada maç başına 4,21 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven70/100Orta risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven80/100Yüksek risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Bayern München iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%68
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%91
Güven67/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%71
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%38
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%94
Güven67/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 3,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven65/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 3,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayern München — 1. FC Heidenheim 1846 · Kuponperest