KuponperestV2
11 Mayıs Cumartesi · 15:30
Bayer Leverkusen
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Schalke 04

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 27 ms

Beklenen toplam gol

3,57

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%87
2.5 üst
%69
3.5 üst
%48

Skor olasılık matrisi

012345
02.93.82.61.20.40.1
16.28.65.72.60.90.2
26.99.46.32.91.00.3
35.16.94.72.10.70.2
42.83.82.61.20.40.1
51.21.71.10.50.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 76%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%79
Elo gücü%69
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, Schalke 04 1615.
  • Bayer Leverkusen iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1615).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Bayer Leverkusen 1620.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, Schalke 04 1615.
  • Bayer Leverkusen iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Bayer Leverkusen 1620.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 2,21, Schalke 04 1,35).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 2,21, Schalke 04 1,35).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 2,21, Schalke 04 1,35).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 2,21, Schalke 04 1,35).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 2,21, Schalke 04 1,35).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 2,21, Schalke 04 1,35).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 2,21, Schalke 04 1,35).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 2,21, Schalke 04 1,35).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven49/100Yüksek risk
  • Bayer Leverkusen son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • Bayer Leverkusen kalesini maçların %30'inde, Schalke 04 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven69/100Düşük risk
  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 2,21.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven51/100Orta risk
  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 2,21.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 2,21.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Schalke 04 deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven39/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,35.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Bayer Leverkusen iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven49/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,35.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Bayer Leverkusen iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven70/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 1,35.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Bayer Leverkusen iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%46
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%47
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayer Leverkusen — Schalke 04 · Kuponperest