KuponperestV2
11 Mayıs Cumartesi · 15:30
Bayer Leverkusen
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Schalke 04

Kuponperest analizi

BLE%55Beraberlik%22S04%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven61/100Orta riskModel uyumu 76%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, Schalke 04 1615.
  • Bayer Leverkusen iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,21

Beklenen gol (dep.)

1,35

Toplam beklenen gol

3,56

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, Schalke 04 1615.
  • Bayer Leverkusen iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1615).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Bayer Leverkusen 1620.
  • Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 2,21, Schalke 04 1,35).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 2,21, Schalke 04 1,35).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven49/100Yüksek risk
  • Bayer Leverkusen son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Bayer Leverkusen — Schalke 04 · Kuponperest