KuponperestV2
2 Şubat Cumartesi · 15:30
Bayer Leverkusen
3-1Maç sonucu · İY 0-1
Bayern München

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,80

En olası skor

1-1

%8

Ev sahibi kazanır
%22
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%57
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%89
2.5 üst
%72
3.5 üst
%53

Skor olasılık matrisi

012345
02.35.16.24.92.91.4
13.17.68.97.14.22.0
22.35.46.45.13.01.4
31.12.63.12.51.50.7
40.40.91.10.90.50.2
50.10.30.30.30.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 58%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%70
Geçmiş frekans%85
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, Bayern München 1956.
  • Bayer Leverkusen iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1956).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%57
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, Bayer Leverkusen 1620.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, Bayern München 1956.
  • Bayer Leverkusen iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, Bayer Leverkusen 1620.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,44, Bayern München 2,38).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,44, Bayern München 2,38).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,44, Bayern München 2,38).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,44, Bayern München 2,38).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%34
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,44, Bayern München 2,38).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,44, Bayern München 2,38).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,44, Bayern München 2,38).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,44, Bayern München 2,38).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven66/100Orta risk
  • Bayer Leverkusen son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%32
Güven66/100Yüksek risk
  • Bayer Leverkusen kalesini maçların %30'inde, Bayern München %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven65/100Orta risk
  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven75/100Yüksek risk
  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven74/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 2,38.
  • Deplasmanda maç başına 2,81 gol üretiyor.
  • Bayer Leverkusen iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%73
Güven59/100Orta risk
  • Bayern München için beklenen gol: 2,38.
  • Deplasmanda maç başına 2,81 gol üretiyor.
  • Bayer Leverkusen iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven64/100Orta risk
  • Bayern München için beklenen gol: 2,38.
  • Deplasmanda maç başına 2,81 gol üretiyor.
  • Bayer Leverkusen iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayer Leverkusen — Bayern München · Kuponperest