KuponperestV2
23 Eylül Pazar · 15:30
Bayer Leverkusen
1-0Maç sonucu · İY 0-0
1. FSV Mainz 05

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 44 ms

Beklenen toplam gol

3,79

En olası skor

1-1

%8

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%41
Karşılıklı gol
%72
1.5 üst
%89
2.5 üst
%73
3.5 üst
%52

Skor olasılık matrisi

012345
02.44.54.63.01.50.6
14.08.28.15.42.71.1
23.67.27.24.82.41.0
32.24.34.32.91.40.6
41.01.91.91.30.60.3
50.30.70.70.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 93%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%56
Geçmiş frekans%57
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Bayer Leverkusen iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1633).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Bayer Leverkusen 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Bayer Leverkusen iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Bayer Leverkusen 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,78, 1. FSV Mainz 05 2,00).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,78, 1. FSV Mainz 05 2,00).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,78, 1. FSV Mainz 05 2,00).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,78, 1. FSV Mainz 05 2,00).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,78, 1. FSV Mainz 05 2,00).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,78, 1. FSV Mainz 05 2,00).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,78, 1. FSV Mainz 05 2,00).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 1,78, 1. FSV Mainz 05 2,00).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven59/100Orta risk
  • Bayer Leverkusen son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Bayer Leverkusen kalesini maçların %30'inde, 1. FSV Mainz 05 %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %28'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven69/100Düşük risk
  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven57/100Orta risk
  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven69/100Düşük risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Bayer Leverkusen iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven59/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Bayer Leverkusen iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Bayer Leverkusen iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%84
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayer Leverkusen — 1. FSV Mainz 05 · Kuponperest