KuponperestV2
20 Nisan Cumartesi · 15:30
Bayer Leverkusen
2-0Maç sonucu · İY 0-0
1. FC Nürnberg

Kuponperest analizi

BLE%70Beraberlik%191FC%11

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%54
Güven52/100Yüksek riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 2,83.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

2,83

Beklenen gol (dep.)

0,85

Toplam beklenen gol

3,68

En olası skor

2-0

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%70
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Bayer Leverkusen iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%11
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Bayer Leverkusen 1620.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 2,83, 1. FC Nürnberg 0,85).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Bayer Leverkusen 2,83, 1. FC Nürnberg 0,85).
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • Bayer Leverkusen son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Bayer Leverkusen — 1. FC Nürnberg · Kuponperest