KuponperestV2
27 Nisan Cumartesi · 18:30
Bayer 04 Leverkusen
2-2Maç sonucu · İY 0-0
VfB Stuttgart

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,48

En olası skor

2-1

%8

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%81
1.5 üst
%94
2.5 üst
%83
3.5 üst
%66

Skor olasılık matrisi

012345
01.22.22.21.50.70.3
12.85.85.63.71.80.7
23.67.17.04.62.20.9
33.05.95.83.81.90.7
41.93.73.62.41.20.5
50.91.81.81.20.60.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 64%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%83
Geçmiş frekans%69
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, VfB Stuttgart 1722.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1721 — 1722).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, VfB Stuttgart 1722.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,49, VfB Stuttgart 1,96).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%92
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,49, VfB Stuttgart 1,96).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%79
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,49, VfB Stuttgart 1,96).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%63
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,49, VfB Stuttgart 1,96).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,49, VfB Stuttgart 1,96).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%8
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,49, VfB Stuttgart 1,96).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%21
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,49, VfB Stuttgart 1,96).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,49, VfB Stuttgart 1,96).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%76
Güven57/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %81'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • Bayer 04 Leverkusen kalesini maçların %23'inde, VfB Stuttgart %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %19'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven68/100Düşük risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,49.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven57/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,49.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,49.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven71/100Düşük risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,96.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven60/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,96.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,96.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%87
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%92
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayer 04 Leverkusen — VfB Stuttgart · Kuponperest