27 Nisan Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
B04%48Beraberlik%20VST%32
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%79
Güven60/100Orta riskModel uyumu 64%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,49, VfB Stuttgart 1,96).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
Beklenen gol (ev)
2,49
Beklenen gol (dep.)
1,96
Toplam beklenen gol
4,45
En olası skor
2-1
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, VfB Stuttgart 1722.
- Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1721 — 1722).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, Bayer 04 Leverkusen 1721.
- VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,49, VfB Stuttgart 1,96).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,49, VfB Stuttgart 1,96).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %81'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).