7 Aralık Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
B04%66Beraberlik%19STP%15
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 96%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, St. Pauli 1910 1455.
- Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,28
Beklenen gol (dep.)
0,92
Toplam beklenen gol
3,20
En olası skor
2-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, St. Pauli 1910 1455.
- Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1721 — 1455).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: St. Pauli 1910 1455, Bayer 04 Leverkusen 1721.
- St. Pauli 1910 deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,28, St. Pauli 1910 0,92).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,28, St. Pauli 1910 0,92).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
- Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- St. Pauli 1910 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).