21 Mayıs Pazar · 19:30
Kuponperest analizi
B04%69Beraberlik%17BMÖ%14
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%57
Güven62/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,93.
- İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
- Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,44 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,93
Beklenen gol (dep.)
1,09
Toplam beklenen gol
4,02
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, Borussia Mönchengladbach 1530.
- Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
- Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1721 — 1530).
- Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1530, Bayer 04 Leverkusen 1721.
- Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven66/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,93, Borussia Mönchengladbach 1,09).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven66/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,93, Borussia Mönchengladbach 1,09).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).