10 Şubat Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
B04%26Beraberlik%20BMÜ%53
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%70
Güven53/100Orta riskModel uyumu 43%
Neden?
- Bayern München için beklenen gol: 2,26.
- Deplasmanda maç başına 2,88 gol üretiyor.
- Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,50
Beklenen gol (dep.)
2,26
Toplam beklenen gol
3,76
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, Bayern München 1964.
- Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
- Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1721 — 1964).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, Bayer 04 Leverkusen 1721.
- Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 1,50, Bayern München 2,26).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 1,50, Bayern München 2,26).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
- Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven68/100Orta risk
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,76 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).