KuponperestV2
8 Ekim Pazar · 15:30
Bayer 04 Leverkusen
3-0Maç sonucu · İY 2-0
1. FC Köln

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,35

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%66
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%89
2.5 üst
%70
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
02.82.71.50.50.10.0
16.97.33.71.30.30.1
29.09.34.81.70.40.1
37.78.04.11.40.40.1
44.95.12.70.90.20.0
52.52.61.40.50.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 89%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%87
Elo gücü%83
Ensemble sonucu%86

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, 1. FC Köln 1537.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1721 — 1537).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • 1. FC Köln deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%86
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, 1. FC Köln 1537.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • 1. FC Köln deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven56/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven56/100Yüksek risk
  • Bayer 04 Leverkusen kalesini maçların %23'inde, 1. FC Köln %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven71/100Düşük risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven61/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven61/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven54/100Orta risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven73/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayer 04 Leverkusen — 1. FC Köln · Kuponperest