KuponperestV2
5 Mayıs Cuma · 20:30
Bayer 04 Leverkusen
1-2Maç sonucu · İY 1-2
1. FC Köln

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,65

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%69
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%15
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%89
2.5 üst
%73
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.82.71.50.50.10.0
16.97.33.71.30.30.1
29.09.34.81.70.40.1
37.78.04.11.40.40.1
44.95.12.70.90.20.0
52.52.61.40.50.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 91%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%85
Elo gücü%83
Ensemble sonucu%85

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, 1. FC Köln 1537.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1721 — 1537).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • 1. FC Köln deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, 1. FC Köln 1537.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • 1. FC Köln deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%30
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,57, 1. FC Köln 1,04).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven58/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Bayer 04 Leverkusen kalesini maçların %23'inde, 1. FC Köln %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%70
Güven60/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven62/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,57.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven57/100Orta risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven69/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven75/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayer 04 Leverkusen — 1. FC Köln · Kuponperest