KuponperestV2
23 Kasım Cumartesi · 15:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 41 ms

Beklenen toplam gol

3,80

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%61
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%91
2.5 üst
%72
3.5 üst
%53

Skor olasılık matrisi

012345
02.43.02.00.90.30.1
15.67.65.02.20.70.2
27.09.26.02.70.90.2
35.67.44.92.20.70.2
43.44.53.01.30.40.1
51.72.21.50.60.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 88%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%82
Elo gücü%86
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1721 — 1487).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,29 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,44, 1. FC Heidenheim 1846 1,32).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,44, 1. FC Heidenheim 1846 1,32).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,44, 1. FC Heidenheim 1846 1,32).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%51
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,44, 1. FC Heidenheim 1846 1,32).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%33
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,44, 1. FC Heidenheim 1846 1,32).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,44, 1. FC Heidenheim 1846 1,32).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,44, 1. FC Heidenheim 1846 1,32).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%49
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Bayer 04 Leverkusen 2,44, 1. FC Heidenheim 1846 1,32).
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven66/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven66/100Yüksek risk
  • Bayer 04 Leverkusen kalesini maçların %23'inde, 1. FC Heidenheim 1846 %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven74/100Düşük risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,44.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven62/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,44.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%45
Güven62/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,44.
  • İç sahada maç başına 2,29 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven66/100Orta risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven76/100Yüksek risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 1,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,10 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,10 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,75.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Bayer 04 Leverkusen — 1. FC Heidenheim 1846 · Kuponperest