KuponperestV2
8 Mart Cuma · 21:00
Barcelona
1-0Maç sonucu · İY 0-0
RCD Mallorca

Kuponperest analizi

BAR%83Beraberlik%8RMA%8

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%69
Güven66/100Orta riskModel uyumu 99%

Neden?

  • Barcelona için beklenen gol: 3,54.
  • İç sahada maç başına 3,31 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

3,54

Beklenen gol (dep.)

0,71

Toplam beklenen gol

4,25

En olası skor

3-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%83
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1946, RCD Mallorca 1582.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 16 maçın %94'ini kazandı, maç başına 3,31 gol attı.
  • Simülasyonların %88'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1946 — 1582).
  • Simülasyonların %9'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, Barcelona 1946.
  • RCD Mallorca deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %3'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%78
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,54, RCD Mallorca 0,71).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,54, RCD Mallorca 0,71).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Barcelona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,25 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Barcelona — RCD Mallorca · Kuponperest