KuponperestV2
3 Kasım Pazar · 16:15
Barcelona
3-1Maç sonucu · İY 3-0
RCD Espanyol de Barcelona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,19

En olası skor

3-0

%9

Ev sahibi kazanır
%80
Beraberlik
%12
Deplasman kazanır
%8
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%93
2.5 üst
%80
3.5 üst
%60

Skor olasılık matrisi

012345
01.71.50.80.30.10.0
15.05.12.50.80.20.0
27.97.83.91.30.30.1
38.38.24.11.30.30.1
46.56.53.21.10.30.1
54.14.12.00.70.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%62
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%80
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1946, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 16 maçın %94'ini kazandı, maç başına 3,31 gol attı.
  • Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1946 — 1561).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Barcelona 1946.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%90
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1946, RCD Espanyol de Barcelona 1561.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 16 maçın %94'ini kazandı, maç başına 3,31 gol attı.
  • Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Espanyol de Barcelona 1561, Barcelona 1946.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%89
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %89'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,14, RCD Espanyol de Barcelona 0,99).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,14, RCD Espanyol de Barcelona 0,99).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,14, RCD Espanyol de Barcelona 0,99).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,14, RCD Espanyol de Barcelona 0,99).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,14, RCD Espanyol de Barcelona 0,99).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,14, RCD Espanyol de Barcelona 0,99).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,14, RCD Espanyol de Barcelona 0,99).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,14, RCD Espanyol de Barcelona 0,99).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,13 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven61/100Orta risk
  • Barcelona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • RCD Espanyol de Barcelona son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven61/100Yüksek risk
  • Barcelona kalesini maçların %40'inde, RCD Espanyol de Barcelona %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,99 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 3,14.
  • İç sahada maç başına 3,31 gol üretiyor.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%82
Güven67/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 3,14.
  • İç sahada maç başına 3,31 gol üretiyor.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%61
Güven63/100Orta risk
  • Barcelona için beklenen gol: 3,14.
  • İç sahada maç başına 3,31 gol üretiyor.
  • RCD Espanyol de Barcelona deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven50/100Orta risk
  • RCD Espanyol de Barcelona için beklenen gol: 0,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,25 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • RCD Espanyol de Barcelona için beklenen gol: 0,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,25 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • RCD Espanyol de Barcelona için beklenen gol: 0,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,25 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%62
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%84
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%91
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,31 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%71
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,31 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Barcelona — RCD Espanyol de Barcelona · Kuponperest