KuponperestV2
22 Aralık Cumartesi · 18:30
Barcelona
2-0Maç sonucu · İY 2-0
RC Celta

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,59

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%82
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%5
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%86
2.5 üst
%68
3.5 üst
%49

Skor olasılık matrisi

012345
03.01.80.60.10.00.0
18.35.41.70.40.10.0
2127.82.50.50.10.0
3127.62.40.50.10.0
48.65.51.80.40.10.0
55.03.21.00.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, RC Celta 1620.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 15 maçın %100'ini kazandı, maç başına 3,20 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1947 — 1620).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%7
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Barcelona 1947.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%93
Güven76/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, RC Celta 1620.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 15 maçın %100'ini kazandı, maç başına 3,20 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%20
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Barcelona 1947.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%87
Güven77/100Düşük risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 2,90, RC Celta 0,64).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 2,90, RC Celta 0,64).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 2,90, RC Celta 0,64).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 2,90, RC Celta 0,64).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 2,90, RC Celta 0,64).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 2,90, RC Celta 0,64).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 2,90, RC Celta 0,64).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 2,90, RC Celta 0,64).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven61/100Orta risk
  • Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven61/100Orta risk
  • Barcelona kalesini maçların %50'inde, RC Celta %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,64 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%95
Güven77/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,90.
  • İç sahada maç başına 3,20 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%79
Güven75/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,90.
  • İç sahada maç başına 3,20 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%55
Güven66/100Orta risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,90.
  • İç sahada maç başına 3,20 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven78/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%64
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%6
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven66/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%62
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Barcelona — RC Celta · Kuponperest