KuponperestV2
9 Mart Cumartesi · 18:30
Barcelona
3-1Maç sonucu · İY 1-1
Rayo Vallecano

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

4,85

En olası skor

4-0

%10

Ev sahibi kazanır
%93
Beraberlik
%5
Deplasman kazanır
%2
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%95
2.5 üst
%85
3.5 üst
%71

Skor olasılık matrisi

012345
00.90.50.20.00.00.0
13.42.30.80.20.00.0
27.14.81.60.40.10.0
39.76.52.20.50.10.0
410.06.72.30.50.10.0
58.25.51.90.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%79
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%87
Güven66/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, Rayo Vallecano 1620.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 15 maçın %100'ini kazandı, maç başına 3,20 gol attı.
  • Simülasyonların %93'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%7
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1947 — 1620).
  • Simülasyonların %5'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%6
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Barcelona 1947.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %2'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%94
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, Rayo Vallecano 1620.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 15 maçın %100'ini kazandı, maç başına 3,20 gol attı.
  • Simülasyonların %93'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%13
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Barcelona 1947.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %2'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%93
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %95'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,12, Rayo Vallecano 0,68).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%92
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,12, Rayo Vallecano 0,68).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%81
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,12, Rayo Vallecano 0,68).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%64
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,12, Rayo Vallecano 0,68).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%53
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,12, Rayo Vallecano 0,68).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%8
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,12, Rayo Vallecano 0,68).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,12, Rayo Vallecano 0,68).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%36
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,12, Rayo Vallecano 0,68).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,79 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Barcelona kalesini maçların %50'inde, Rayo Vallecano %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,68 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%98
Güven76/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 4,12.
  • İç sahada maç başına 3,20 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%89
Güven69/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 4,12.
  • İç sahada maç başına 3,20 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%78
Güven74/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 4,12.
  • İç sahada maç başına 3,20 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven44/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 0,68.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 0,68.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven77/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 0,68.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%76
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%18
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%6
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%88
Güven65/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%62
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven65/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,68 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,79.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,68 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,79.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Barcelona — Rayo Vallecano · Kuponperest