KuponperestV2
2 Mayıs Salı · 19:30
Barcelona
1-0Maç sonucu · İY 0-0
CA Osasuna

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

5,40

En olası skor

4-1

%8

Ev sahibi kazanır
%90
Beraberlik
%7
Deplasman kazanır
%2
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%97
2.5 üst
%90
3.5 üst
%80

Skor olasılık matrisi

012345
00.50.50.20.10.00.0
12.22.11.00.30.10.0
24.84.62.20.70.20.0
36.96.63.11.00.20.0
47.57.13.41.10.30.0
56.56.22.90.90.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 93%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%83
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%86
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1946, CA Osasuna 1549.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 16 maçın %94'ini kazandı, maç başına 3,31 gol attı.
  • Simülasyonların %90'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%7
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1946 — 1549).
  • Simülasyonların %7'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%7
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1549, Barcelona 1946.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %2'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%93
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1946, CA Osasuna 1549.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 16 maçın %94'ini kazandı, maç başına 3,31 gol attı.
  • Simülasyonların %90'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1549, Barcelona 1946.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %2'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%93
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %93'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,27 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,32, CA Osasuna 0,95).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %90'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%94
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,27 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,32, CA Osasuna 0,95).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %90'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%84
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,27 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,32, CA Osasuna 0,95).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %90'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%69
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,27 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,32, CA Osasuna 0,95).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %90'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%62
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,27 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,32, CA Osasuna 0,95).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %90'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%6
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,27 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,32, CA Osasuna 0,95).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%16
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,27 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,32, CA Osasuna 0,95).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%31
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,27 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 4,32, CA Osasuna 0,95).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 3,14 gol attı, 1,03 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven63/100Orta risk
  • Barcelona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • CA Osasuna son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 5,27 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Barcelona kalesini maçların %40'inde, CA Osasuna %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%98
Güven73/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 4,32.
  • İç sahada maç başına 3,31 gol üretiyor.
  • CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%89
Güven62/100Orta risk
  • Barcelona için beklenen gol: 4,32.
  • İç sahada maç başına 3,31 gol üretiyor.
  • CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 4,32.
  • İç sahada maç başına 3,31 gol üretiyor.
  • CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven56/100Orta risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven74/100Yüksek risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%7
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%91
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%66
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%96
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,95 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,95 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 5,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Barcelona — CA Osasuna · Kuponperest