KuponperestV2
29 Eylül Cumartesi · 16:15
Barcelona
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Athletic Club

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 135 ms

Beklenen toplam gol

4,33

En olası skor

4-0

%11

Ev sahibi kazanır
%88
Beraberlik
%8
Deplasman kazanır
%4
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%93
2.5 üst
%82
3.5 üst
%65

Skor olasılık matrisi

012345
01.31.00.40.10.00.0
14.43.71.50.40.10.0
27.96.52.70.70.20.0
39.47.73.20.90.20.0
48.46.92.80.80.20.0
56.04.92.00.60.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 93%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%72
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%83
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, Athletic Club 1620.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 15 maçın %100'ini kazandı, maç başına 3,20 gol attı.
  • Simülasyonların %88'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%9
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1947 — 1620).
  • Simülasyonların %8'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, Barcelona 1947.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %4'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%92
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, Athletic Club 1620.
  • Barcelona iç sahada oynadığı 15 maçın %100'ini kazandı, maç başına 3,20 gol attı.
  • Simülasyonların %88'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, Barcelona 1947.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %4'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%91
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %92'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,56, Athletic Club 0,82).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,56, Athletic Club 0,82).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,56, Athletic Club 0,82).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%57
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,56, Athletic Club 0,82).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%44
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,56, Athletic Club 0,82).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,56, Athletic Club 0,82).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,56, Athletic Club 0,82).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%43
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor (Barcelona 3,56, Athletic Club 0,82).
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Barcelona son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven59/100Orta risk
  • Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven59/100Yüksek risk
  • Barcelona kalesini maçların %50'inde, Athletic Club %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,82 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%97
Güven75/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 3,56.
  • İç sahada maç başına 3,20 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%86
Güven70/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 3,56.
  • İç sahada maç başına 3,20 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%70
Güven67/100Orta risk
  • Barcelona için beklenen gol: 3,56.
  • İç sahada maç başına 3,20 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven53/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven75/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Barcelona iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%67
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%85
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,93 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,45 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,38.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,45 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,38.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Barcelona — Athletic Club · Kuponperest