KuponperestV2
29 Eylül Pazar · 21:00
AZ
1-2Maç sonucu · İY 1-1
Utrecht

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

3,49

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%57
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%87
2.5 üst
%68
3.5 üst
%46

Skor olasılık matrisi

012345
03.33.82.61.10.40.1
16.48.95.72.50.80.2
27.29.56.22.70.90.2
35.36.94.52.00.60.2
42.93.72.51.10.40.1
51.21.61.10.50.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 81%
Dixon-Coles%57
Monte Carlo%57
Geçmiş frekans%52
Elo gücü%49
Ensemble sonucu%55

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: AZ 1594, Utrecht 1493.
  • AZ iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1594 — 1493).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Utrecht 1493, AZ 1594.
  • Utrecht deplasmanda oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: AZ 1594, Utrecht 1493.
  • AZ iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Utrecht 1493, AZ 1594.
  • Utrecht deplasmanda oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (AZ 2,18, Utrecht 1,31).
  • AZ son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (AZ 2,18, Utrecht 1,31).
  • AZ son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (AZ 2,18, Utrecht 1,31).
  • AZ son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (AZ 2,18, Utrecht 1,31).
  • AZ son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (AZ 2,18, Utrecht 1,31).
  • AZ son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (AZ 2,18, Utrecht 1,31).
  • AZ son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • AZ son maçlarının %64'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (AZ 2,18, Utrecht 1,31).
  • AZ son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • AZ son maçlarının %64'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (AZ 2,18, Utrecht 1,31).
  • AZ son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • AZ son maçlarının %64'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven57/100Orta risk
  • AZ son 11 maçının %45'inde iki takım da gol attı.
  • Utrecht son 11 maçının %91'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%34
Güven57/100Yüksek risk
  • AZ kalesini maçların %27'inde, Utrecht %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven53/100Orta risk
  • AZ için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Utrecht deplasmanda maç başına 2,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven48/100Yüksek risk
  • AZ için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Utrecht deplasmanda maç başına 2,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven56/100Yüksek risk
  • AZ için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Utrecht deplasmanda maç başına 2,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven51/100Orta risk
  • Utrecht için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • AZ iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven42/100Yüksek risk
  • Utrecht için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • AZ iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven67/100Yüksek risk
  • Utrecht için beklenen gol: 1,31.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • AZ iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,95 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,95 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

AZ — Utrecht · Kuponperest