KuponperestV2
20 Nisan Cumartesi · 15:30
Augsburg
6-0Maç sonucu · İY 3-0
VfB Stuttgart

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

4,80

En olası skor

2-1

%7

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%31
Karşılıklı gol
%83
1.5 üst
%96
2.5 üst
%86
3.5 üst
%70

Skor olasılık matrisi

012345
00.91.81.91.40.70.3
12.34.95.13.61.90.8
23.16.46.74.72.51.0
32.75.65.94.12.20.9
41.83.73.92.71.40.6
50.92.02.01.40.80.3

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 4.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%51
Monte Carlo%52
Ensemble sonucu%51

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, VfB Stuttgart 1734.
  • Augsburg iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1734).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Augsburg 1632.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, VfB Stuttgart 1734.
  • Augsburg iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Augsburg 1632.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,73 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,63, VfB Stuttgart 2,10).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%95
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,73 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,63, VfB Stuttgart 2,10).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,73 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,63, VfB Stuttgart 2,10).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,73 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,63, VfB Stuttgart 2,10).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%51
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,73 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,63, VfB Stuttgart 2,10).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%5
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,73 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,63, VfB Stuttgart 2,10).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,73 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,63, VfB Stuttgart 2,10).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,73 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,63, VfB Stuttgart 2,10).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,96 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%79
Güven63/100Orta risk
  • Augsburg son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,73 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %83'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • Augsburg kalesini maçların %17'inde, VfB Stuttgart %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %17'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven66/100Düşük risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,63.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%72
Güven61/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,63.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,63.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven70/100Düşük risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,10.
  • Deplasmanda maç başına 2,53 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven62/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,10.
  • Deplasmanda maç başına 2,53 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven64/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,10.
  • Deplasmanda maç başına 2,53 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%86
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%64
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Augsburg — VfB Stuttgart · Kuponperest