KuponperestV2
24 Kasım Cumartesi · 15:30
Augsburg
1-3Maç sonucu · İY 0-1
Eintracht Frankfurt

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 36 ms

Beklenen toplam gol

4,29

En olası skor

3-1

%7

Ev sahibi kazanır
%61
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%74
1.5 üst
%93
2.5 üst
%80
3.5 üst
%63

Skor olasılık matrisi

012345
01.42.11.70.90.40.1
13.55.84.62.51.00.3
24.97.96.33.41.30.4
34.57.15.73.01.20.4
43.04.93.92.10.80.3
51.72.72.11.10.50.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%51
Monte Carlo%52
Ensemble sonucu%52

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, Eintracht Frankfurt 1614.
  • Augsburg iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1614).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, Augsburg 1632.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, Eintracht Frankfurt 1614.
  • Augsburg iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, Augsburg 1632.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,73, Eintracht Frankfurt 1,60).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%93
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,73, Eintracht Frankfurt 1,60).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%79
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,73, Eintracht Frankfurt 1,60).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%62
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,73, Eintracht Frankfurt 1,60).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%44
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,73, Eintracht Frankfurt 1,60).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%7
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,73, Eintracht Frankfurt 1,60).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,73, Eintracht Frankfurt 1,60).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,73, Eintracht Frankfurt 1,60).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven67/100Orta risk
  • Augsburg son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Augsburg kalesini maçların %17'inde, Eintracht Frankfurt %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %26'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven65/100Düşük risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,73.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%73
Güven60/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,73.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%52
Güven59/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,73.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven63/100Orta risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%85
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,90 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%91
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Augsburg — Eintracht Frankfurt · Kuponperest