KuponperestV2
4 Ekim Cuma · 21:30
Augsburg
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Borussia Mönchengladbach

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,73

En olası skor

2-0

%9

Ev sahibi kazanır
%66
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%88
2.5 üst
%71
3.5 üst
%51

Skor olasılık matrisi

012345
02.83.01.80.70.20.0
16.57.84.51.80.50.1
28.09.45.52.10.60.1
36.67.74.51.80.50.1
44.04.72.81.10.30.1
52.02.31.30.50.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 73%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%60
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1608, Borussia Mönchengladbach 1543.
  • Augsburg iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1543).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, Augsburg 1608.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1608, Borussia Mönchengladbach 1543.
  • Augsburg iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, Augsburg 1608.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,45, Borussia Mönchengladbach 1,17).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,45, Borussia Mönchengladbach 1,17).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,45, Borussia Mönchengladbach 1,17).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,45, Borussia Mönchengladbach 1,17).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,45, Borussia Mönchengladbach 1,17).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,45, Borussia Mönchengladbach 1,17).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,45, Borussia Mönchengladbach 1,17).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,45, Borussia Mönchengladbach 1,17).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven62/100Orta risk
  • Augsburg son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Augsburg kalesini maçların %13'inde, Borussia Mönchengladbach %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven69/100Düşük risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,45.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven58/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,45.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,45.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven63/100Orta risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven65/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,62.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Augsburg — Borussia Mönchengladbach · Kuponperest