KuponperestV2
14 Aralık Cumartesi · 17:30
Augsburg
0-2Maç sonucu · İY 0-2
Bayer 04 Leverkusen

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 31 ms

Beklenen toplam gol

3,63

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%44
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%71
1.5 üst
%87
2.5 üst
%70
3.5 üst
%49

Skor olasılık matrisi

012345
02.74.33.72.10.90.3
15.08.77.34.11.70.6
25.08.47.14.01.70.6
33.25.54.72.61.10.4
41.62.72.31.30.50.2
50.61.10.90.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 96%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1608, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • Augsburg iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1721).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, Augsburg 1608.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1608, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • Augsburg iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, Augsburg 1608.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 1,96, Bayer 04 Leverkusen 1,69).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 1,96, Bayer 04 Leverkusen 1,69).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 1,96, Bayer 04 Leverkusen 1,69).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 1,96, Bayer 04 Leverkusen 1,69).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 1,96, Bayer 04 Leverkusen 1,69).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 1,96, Bayer 04 Leverkusen 1,69).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 1,96, Bayer 04 Leverkusen 1,69).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 1,96, Bayer 04 Leverkusen 1,69).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven67/100Orta risk
  • Augsburg son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Augsburg kalesini maçların %13'inde, Bayer 04 Leverkusen %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %29'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven73/100Düşük risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven60/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven66/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven70/100Yüksek risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,05 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,05 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Augsburg — Bayer 04 Leverkusen · Kuponperest