KuponperestV2
3 Kasım Cumartesi · 15:30
Augsburg
2-2Maç sonucu · İY 1-0
1. FC Nürnberg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,53

En olası skor

2-0

%13

Ev sahibi kazanır
%80
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%8
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%87
2.5 üst
%67
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
03.22.41.00.30.10.0
18.26.72.60.70.10.0
2118.83.50.90.20.0
310.07.93.10.80.20.0
46.75.32.10.60.10.0
53.62.81.10.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 42%
Dixon-Coles%92
Monte Carlo%92
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%88

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Augsburg iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1620).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Augsburg 1632.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Augsburg iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Augsburg 1632.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,68, 1. FC Nürnberg 0,79).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,68, 1. FC Nürnberg 0,79).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,68, 1. FC Nürnberg 0,79).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,68, 1. FC Nürnberg 0,79).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,68, 1. FC Nürnberg 0,79).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,68, 1. FC Nürnberg 0,79).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,68, 1. FC Nürnberg 0,79).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,68, 1. FC Nürnberg 0,79).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Augsburg son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Augsburg kalesini maçların %17'inde, 1. FC Nürnberg %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,79 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven67/100Düşük risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,68.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%73
Güven62/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,68.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%51
Güven59/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 2,68.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%54
Güven61/100Orta risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 0,79.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 0,79.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven75/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 0,79.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Augsburg iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%60
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,95 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,48.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,95 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,48.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Augsburg — 1. FC Nürnberg · Kuponperest