KuponperestV2
3 Kasım Cumartesi · 15:30
Augsburg
2-2Maç sonucu · İY 1-0
1. FC Nürnberg

Kuponperest analizi

AUG%68Beraberlik%211FC%12

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%88
Güven59/100Orta riskModel uyumu 42%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Augsburg iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

2,68

Beklenen gol (dep.)

0,79

Toplam beklenen gol

3,48

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Augsburg iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1620).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Augsburg 1632.
  • 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,68, 1. FC Nürnberg 0,79).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Augsburg 2,68, 1. FC Nürnberg 0,79).
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Augsburg son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Augsburg son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Augsburg — 1. FC Nürnberg · Kuponperest