KuponperestV2
24 Şubat Pazar · 16:15
Atlético Madrid
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Villarreal

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 46 ms

Beklenen toplam gol

2,28

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%39
1.5 üst
%66
2.5 üst
%41
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
0117.32.70.60.10.0
116124.11.00.20.0
2128.93.20.80.10.0
36.44.61.60.40.10.0
42.51.80.60.20.00.0
50.80.60.20.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 70%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%59
Geçmiş frekans%49
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atlético Madrid 1620, Villarreal 1716.
  • Atlético Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1716).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, Atlético Madrid 1620.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atlético Madrid 1620, Villarreal 1716.
  • Atlético Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, Atlético Madrid 1620.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 1,55, Villarreal 0,72).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 1,55, Villarreal 0,72).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 1,55, Villarreal 0,72).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 1,55, Villarreal 0,72).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 1,55, Villarreal 0,72).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 1,55, Villarreal 0,72).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Atlético Madrid son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 1,55, Villarreal 0,72).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Atlético Madrid son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 1,55, Villarreal 0,72).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Atlético Madrid son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven44/100Yüksek risk
  • Atlético Madrid son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven44/100Yüksek risk
  • Atlético Madrid kalesini maçların %37'inde, Villarreal %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,72 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven66/100Orta risk
  • Atlético Madrid için beklenen gol: 1,55.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven61/100Yüksek risk
  • Atlético Madrid için beklenen gol: 1,55.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven71/100Yüksek risk
  • Atlético Madrid için beklenen gol: 1,55.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven44/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 1,18 gol üretiyor.
  • Atlético Madrid iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven42/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 1,18 gol üretiyor.
  • Atlético Madrid iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven75/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 1,18 gol üretiyor.
  • Atlético Madrid iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,26.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Atlético Madrid — Villarreal · Kuponperest