KuponperestV2
27 Nisan Cumartesi · 16:15
Atlético Madrid
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Real Valladolid

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,48

En olası skor

2-0

%10

Ev sahibi kazanır
%79
Beraberlik
%14
Deplasman kazanır
%7
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%84
2.5 üst
%67
3.5 üst
%48

Skor olasılık matrisi

012345
03.22.00.70.20.00.0
18.76.02.00.40.10.0
2128.22.70.60.10.0
3117.62.50.60.10.0
47.95.31.80.40.10.0
54.43.01.00.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 100%
Dixon-Coles%53
Monte Carlo%53
Ensemble sonucu%53

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%75
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atlético Madrid 1620, Real Valladolid 1378.
  • Atlético Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1378).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven77/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Atlético Madrid 1620.
  • Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%92
Güven77/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Atlético Madrid 1620, Real Valladolid 1378.
  • Atlético Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%25
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Atlético Madrid 1620.
  • Real Valladolid deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven79/100Düşük risk
  • Simülasyonların %86'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 2,78, Real Valladolid 0,67).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 2,78, Real Valladolid 0,67).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 2,78, Real Valladolid 0,67).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 2,78, Real Valladolid 0,67).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%27
Güven75/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 2,78, Real Valladolid 0,67).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 2,78, Real Valladolid 0,67).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Atlético Madrid son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 2,78, Real Valladolid 0,67).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Atlético Madrid son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 2,78, Real Valladolid 0,67).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Atlético Madrid son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven61/100Orta risk
  • Atlético Madrid son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven61/100Orta risk
  • Atlético Madrid kalesini maçların %37'inde, Real Valladolid %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,67 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven77/100Düşük risk
  • Atlético Madrid için beklenen gol: 2,78.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven51/100Orta risk
  • Atlético Madrid için beklenen gol: 2,78.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%53
Güven67/100Orta risk
  • Atlético Madrid için beklenen gol: 2,78.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Real Valladolid deplasmanda maç başına 2,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven57/100Orta risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 0,67.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Atlético Madrid iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%14
Güven77/100Yüksek risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 0,67.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Atlético Madrid iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven81/100Yüksek risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 0,67.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Atlético Madrid iç sahada maç başına 0,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%59
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%8
Güven69/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven65/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven69/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,93 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,93 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 0,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Atlético Madrid — Real Valladolid · Kuponperest