KuponperestV2
25 Ağustos Cumartesi · 20:15
Atlético Madrid
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Rayo Vallecano

Kuponperest analizi

AMA%64Beraberlik%22RVA%14

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%86
Güven56/100Orta riskModel uyumu 46%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Atlético Madrid 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • Atlético Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

2,27

Beklenen gol (dep.)

0,63

Toplam beklenen gol

2,90

En olası skor

2-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atlético Madrid 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • Atlético Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Atlético Madrid 1620.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 2,27, Rayo Vallecano 0,63).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 2,27, Rayo Vallecano 0,63).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Atlético Madrid son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • Atlético Madrid son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Atlético Madrid — Rayo Vallecano · Kuponperest