KuponperestV2
18 Ağustos Pazar · 22:00
Atlético Madrid
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Getafe

Kuponperest analizi

AMA%59Beraberlik%25GET%16

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%72
Güven59/100Orta riskModel uyumu 63%

Neden?

  • Atlético Madrid kalesini maçların %37'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %75'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,36 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,56

Beklenen gol (dep.)

0,36

Toplam beklenen gol

1,92

En olası skor

1-0

%23

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atlético Madrid 1620, Getafe 1597.
  • Atlético Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1597).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, Atlético Madrid 1620.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%31
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 1,56, Getafe 0,36).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%69
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (Atlético Madrid 1,56, Getafe 0,36).
  • Atlético Madrid son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 0,79 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Atlético Madrid son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • Atlético Madrid son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %27'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %25'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Atlético Madrid — Getafe · Kuponperest