KuponperestV2
19 Mayıs Pazar · 19:00
Athletic Club
2-0Maç sonucu · İY 2-0
Sevilla

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

3,31

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%57
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%85
2.5 üst
%64
3.5 üst
%42

Skor olasılık matrisi

012345
03.84.12.40.90.30.1
17.89.25.22.00.60.1
28.59.85.62.20.60.1
36.17.14.11.60.40.1
43.33.82.20.80.20.1
51.41.70.90.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 86%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%85
Geçmiş frekans%79
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Sevilla 1589.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1589).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Athletic Club 1633.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Sevilla 1589.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Athletic Club 1633.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,16, Sevilla 1,15).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,16, Sevilla 1,15).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,16, Sevilla 1,15).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,16, Sevilla 1,15).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,16, Sevilla 1,15).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,16, Sevilla 1,15).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,16, Sevilla 1,15).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,16, Sevilla 1,15).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Athletic Club kalesini maçların %20'inde, Sevilla %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven60/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 2,16.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven44/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 2,16.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 2,16.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven55/100Orta risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Athletic Club — Sevilla · Kuponperest