KuponperestV2
27 Nisan Perşembe · 22:00
Athletic Club
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Sevilla

Kuponperest analizi

ACL%54Beraberlik%23SEV%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%58
Güven43/100Yüksek riskModel uyumu 35%

Neden?

  • Athletic Club için beklenen gol: 2,17.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,17

Beklenen gol (dep.)

1,13

Toplam beklenen gol

3,30

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1632, Sevilla 1587.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1587).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Athletic Club 1632.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,17, Sevilla 1,13).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,17, Sevilla 1,13).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven61/100Orta risk
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Athletic Club — Sevilla · Kuponperest