KuponperestV2
15 Nisan Cumartesi · 16:15
Athletic Club
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Real Sociedad de Fútbol

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,40

En olası skor

2-1

%12

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%85
2.5 üst
%67
3.5 üst
%43

Skor olasılık matrisi

012345
03.64.32.81.20.40.1
17.29.35.82.40.80.2
27.79.76.12.50.80.2
35.46.84.21.80.60.1
42.83.52.20.90.30.1
51.21.50.90.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 89%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%67
Geçmiş frekans%62
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1632, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1636).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Athletic Club 1632.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1632, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Athletic Club 1632.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,10, Real Sociedad de Fútbol 1,25).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,10, Real Sociedad de Fútbol 1,25).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,10, Real Sociedad de Fútbol 1,25).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,10, Real Sociedad de Fútbol 1,25).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,10, Real Sociedad de Fútbol 1,25).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,10, Real Sociedad de Fútbol 1,25).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,10, Real Sociedad de Fútbol 1,25).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,10, Real Sociedad de Fútbol 1,25).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven62/100Orta risk
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Athletic Club kalesini maçların %20'inde, Real Sociedad de Fútbol %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven62/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 2,10.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven44/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 2,10.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 2,10.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven62/100Orta risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven47/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,35.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Athletic Club — Real Sociedad de Fútbol · Kuponperest