KuponperestV2
10 Kasım Cuma · 21:00
Athletic Club
4-3Maç sonucu · İY 2-2
RC Celta de Vigo

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

1,96

En olası skor

1-0

%17

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%36
1.5 üst
%60
2.5 üst
%31
3.5 üst
%13

Skor olasılık matrisi

012345
0159.83.40.80.10.0
118134.20.90.20.0
2117.62.60.60.10.0
34.63.11.10.20.00.0
41.41.00.30.10.00.0
50.40.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 55%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%47
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1632, RC Celta de Vigo 1624.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1624).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Athletic Club 1632.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1632, RC Celta de Vigo 1624.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Athletic Club 1632.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%86
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,24, RC Celta de Vigo 0,68).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%62
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,24, RC Celta de Vigo 0,68).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%35
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,24, RC Celta de Vigo 0,68).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%16
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,24, RC Celta de Vigo 0,68).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,24, RC Celta de Vigo 0,68).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,24, RC Celta de Vigo 0,68).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%65
Güven49/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,24, RC Celta de Vigo 0,68).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%84
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,24, RC Celta de Vigo 0,68).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%61
Güven49/100Yüksek risk
  • Athletic Club kalesini maçların %20'inde, RC Celta de Vigo %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %64'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,68 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven65/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven71/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 0,68.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 0,68.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven72/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 0,68.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%11
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Athletic Club — RC Celta de Vigo · Kuponperest