KuponperestV2
22 Eylül Pazar · 17:15
Athletic Club
3-1Maç sonucu · İY 2-1
RC Celta de Vigo

Kuponperest analizi

ATH%47Beraberlik%30CEL%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%61
Güven50/100Yüksek riskModel uyumu 55%

Neden?

  • Athletic Club kalesini maçların %20'inde, RC Celta de Vigo %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %66'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,68 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,23

Beklenen gol (dep.)

0,68

Toplam beklenen gol

1,91

En olası skor

1-0

%18

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, RC Celta de Vigo 1624.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1624).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Athletic Club 1633.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%35
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,23, RC Celta de Vigo 0,68).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%65
Güven49/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,23, RC Celta de Vigo 0,68).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Athletic Club — RC Celta de Vigo · Kuponperest