KuponperestV2
14 Nisan Pazar · 14:00
Athletic Club
3-2Maç sonucu · İY 1-1
Rayo Vallecano

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 11 ms

Beklenen toplam gol

2,66

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%73
2.5 üst
%49
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
06.55.82.80.90.20.0
111115.01.60.40.1
2119.94.61.40.30.1
36.46.02.80.90.20.0
42.92.71.30.40.10.0
51.11.00.50.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 71%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%81
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Athletic Club 1620.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Athletic Club 1620.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,83, Rayo Vallecano 0,93).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,83, Rayo Vallecano 0,93).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,83, Rayo Vallecano 0,93).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,83, Rayo Vallecano 0,93).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,83, Rayo Vallecano 0,93).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,83, Rayo Vallecano 0,93).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,83, Rayo Vallecano 0,93).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,83, Rayo Vallecano 0,93).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Athletic Club son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Athletic Club kalesini maçların %17'inde, Rayo Vallecano %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,93 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven58/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven43/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven48/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven70/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Athletic Club iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,54 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,54 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Athletic Club — Rayo Vallecano · Kuponperest