KuponperestV2
23 Nisan Pazartesi · 21:00
Athletic Club
1-3Maç sonucu · İY 1-2
Levante UD

Kuponperest analizi

ACL%51Beraberlik%27LUD%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven61/100Orta riskModel uyumu 73%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1621, Levante UD 1594.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,63

Beklenen gol (dep.)

0,78

Toplam beklenen gol

2,41

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1621, Levante UD 1594.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1621 — 1594).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1594, Athletic Club 1621.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,63, Levante UD 0,78).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 1,63, Levante UD 0,78).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Athletic Club son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Levante UD son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Athletic Club — Levante UD · Kuponperest