KuponperestV2
11 Mayıs Pazar · 18:30
Athletic Club
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Deportivo Alavés

Kuponperest analizi

ACL%56Beraberlik%23DAL%21

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%79
Güven64/100Orta riskModel uyumu 75%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1623, Deportivo Alavés 1581.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,11

Beklenen gol (dep.)

0,97

Toplam beklenen gol

3,07

En olası skor

2-0

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1623, Deportivo Alavés 1581.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1623 — 1581).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, Athletic Club 1623.
  • Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,11, Deportivo Alavés 0,97).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,11, Deportivo Alavés 0,97).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven56/100Orta risk
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Athletic Club — Deportivo Alavés · Kuponperest