KuponperestV2
16 Mart Cumartesi · 21:00
Athletic Club
2-0Maç sonucu · İY 2-0
Deportivo Alavés

Kuponperest analizi

ACL%57Beraberlik%24DAL%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven64/100Orta riskModel uyumu 74%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Deportivo Alavés 1584.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,06

Beklenen gol (dep.)

0,91

Toplam beklenen gol

2,96

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Deportivo Alavés 1584.
  • Athletic Club iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1584).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1584, Athletic Club 1633.
  • Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,06, Deportivo Alavés 0,91).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Athletic Club 2,06, Deportivo Alavés 0,91).
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Athletic Club son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Athletic Club — Deportivo Alavés · Kuponperest